ROJ FRIBERG. Färglitografi.

1571861. ROJ FRIBERG. Färglitografi.

Andar. Signerad samt numrerad 76/180 ex. Daterad -78
50x63 cm.

Mindre ytslitage.

Roj Friberg (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x63 cm.

Mindre ytslitage.

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besök: 398