KLÄNNINGAR, 3 st, Rodier, Cacharel, Marimekko. 1960/70-tal.

157178. KLÄNNINGAR, 3 st, Rodier, Cacharel, Marimekko. 1960/70-tal.

Strl ca 38.

Bruksslitage, öppnade sömmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strl ca 38.

Bruksslitage, öppnade sömmar.

Antal besök: 1 432