MATSALSGRUPP, 7 delar, furu, Östen Kristansson, Vittsjö.

1571706. MATSALSGRUPP, 7 delar, furu, Östen Kristansson, Vittsjö.

Stolar 6 st, bredd 47 cm, djup 43 cm, höjd 86 cm
Bordets mått 110x165 cm, höjd 72 cm + 2 iläggsskivor 50 cm vardera.

Slitage och repor
En stol med lagning, sitsar med kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor

Antal besök: 535