ARMABDSUR, 3 st, stål, Citizen Svalan och Nordic. 1900-talets sista kvartal.

157114. ARMABDSUR, 3 st, stål, Citizen Svalan och Nordic. 1900-talets sista kvartal.

Herrur, Citizen, 17-jewels, stål, plexiglas, diameter 35,5 mm. Damur, Nordic, anti-magnetic, stål, plexiglas, diameter 30 mm. Svalan, stål, plexiglas, diameter 24 mm.

Slitage. Repigt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repigt glas.

Antal besök: 970