BECK & JUNG, MULTIPEL.

BECK & JUNG, MULTIPEL.
1570635. BECK & JUNG, MULTIPEL.

Signerad och daterad 1970, nr 58/65, 21,5x21,5 cm.

Yttre plastskiva med oxidation.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 843