Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKKRONA, gulmetall med prismor, 1900-talets första hälft.
1569941. TAKKRONA, gulmetall med prismor, 1900-talets första hälft.
Diameter 60 cm, höjd 55 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 60 cm, höjd 55 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
215