Brosch, silver, stämplad, Gustaf Wikström, Göteborg, 1916, längd 7,5 cm, i originalask.
Armring, silver, ø 6,5 cm, vikt ca 235 gram
Broscher, 2 st, silver med snäckskalskamé, höjd 4,5-6 cm
Hänge med kamé, silver, höjd 3 cm
Örhängen med kaméer, silver, höjd ca 1,5 cm
Hänge/kompass, gulmetall, höjd 4 cm
Ring, gulmetall
Örhängen, silver, Danmark, höjd 4,5 cm.
Märken, mindre skador och slitage.
Ring, gulmetall