Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOL, med broderad sits, rokokostil, 1900-tal.
1566764. KARMSTOL, med broderad sits, rokokostil, 1900-tal.
Höjd 90 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 90 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
361