Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, 1900-tal.
1564112. TAKLAMPA, "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, 1900-tal.
Nedre diameter 62 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Nedre diameter 62 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
247