SKRIN, 1700-talets mitt.

SKRIN, 1700-talets mitt.
156167. SKRIN, 1700-talets mitt.

Alrotsfaner. Längd 17, bredd 13, höjd 14 cm.

Proveniens, Tenngjutareåldermannen, Magnus Ekman 1745-1817.

Slitage. Något lös i gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 228