HENRY GUSTAFSSON, skulptur, sten och tenn, "Lyftet", signerad.

155698. HENRY GUSTAFSSON, skulptur, sten och tenn, "Lyftet", signerad.

Höjd ca 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 001