AUGUST BERG. Olja på duk, signerad och daterad 1920.

155693. AUGUST BERG. Olja på duk, signerad och daterad 1920.

Vinterlandskap. Mått 46 x 74 cm.

Bruksslitage. Ramen behöver justeras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 092