Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, "En Karolin", signerad "LoF -38", kopia av Gustaf Cederström.
155688. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, "En Karolin", signerad "LoF -38", kopia av Gustaf Cederström.
Höjd 105 x 68 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 105 x 68 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 443