PALL, trä, allmoge, 18/1900-tal.

155591. PALL, trä, allmoge, 18/1900-tal.

Målad i röd originalfärg. Längd 79, bredd 23, höjd 51,5 cm.

Slitage. Mindre skada på ett ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 940