1554038. VÄSKA Gucci.

Beige tyg med detaljer av skinn. Bambuimiterande handtag i trä. Guldfärgade beslag. Invändigt fodrad med logotextil, ett fack med dragkedja. Märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 33 x 20 cm.

Smärre slitage.

1554038. VÄSKA Gucci.

Smärre slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
G (Entre)
Föremålsnr
1554038

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 562