SKULPTURER, 2 st, gips. 1900-tal.

155272. SKULPTURER, 2 st, gips. 1900-tal.

Hund och pojke med pipa. Höjd 30 respektive 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 922