ROULETTESPEL, 1900-tal.

ROULETTESPEL, 1900-tal.
1551054. ROULETTESPEL, 1900-tal.

I originalförpackning. Förpackningens längd ca. 33, bredd 21, höjd 7 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 221