SØREN CHRISTIAN BJULF. Olja på duk, signerad.

1550051. SØREN CHRISTIAN BJULF. Olja på duk, signerad.

Stadsmotiv. Gammel Strand. Ca 55 x 47.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 398