MIA LUNDQVIST. Akvarell.

1549532. MIA LUNDQVIST. Akvarell.

Skärdefest, signerad, 25x20 cm daterad 93 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 398