GUNNAR GREIBER. "På väg till skolan", olja på duk, signerad och daterad 1968.

154870. GUNNAR GREIBER. "På väg till skolan", olja på duk, signerad och daterad 1968.

"Grängsjö". Mått 80 x 80 cm.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Grängsjö". Mått 80 x 80 cm.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Antal besök: 3 842