Stadsauktion Sundsvall
Speglar
SPEGEL, glas och plast, Gunnar Hållander, Örnsköldsvik 1970-tal.
154820. SPEGEL, glas och plast, Gunnar Hållander, Örnsköldsvik 1970-tal.
Mått 100 x 56 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 100 x 56 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
850