Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Orientaliskt
FAT PÅ FOT, Kina, 18/1900-tal.
154598. FAT PÅ FOT, Kina, 18/1900-tal.
höjd 4,5, 15 x 15 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 4,5, 15 x 15 cm.
bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
533