Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
KARAFF, glas, Otto Bauer, Kastrup/Holmegaard, 1960-tal.
1545128. KARAFF, glas, Otto Bauer, Kastrup/Holmegaard, 1960-tal.
Höjd 26 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
405