LOUIS EUGÈNE LEROUX. Olja på duk.

1544659. LOUIS EUGÈNE LEROUX. Olja på duk.

Tvätterskor Bretagne. Signerad. 65x92 cm.

Ställvis krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställvis krackelerad.

Antal besök: 673