LARS NORRMAN. Litografi, signerad och märkt H.C.

154298. LARS NORRMAN. Litografi, signerad och märkt H.C.

Mått 33 x 41 cm.

Slitage på ramen. Något gulnat papper.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 33 x 41 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 533