REKLAMSKYLTAR, 3-stycken, litograferad papp, 1900-talets första hälft23x29 cm.

1542695. REKLAMSKYLTAR, 3-stycken, litograferad papp, 1900-talets första hälft23x29 cm.

Varierande format.

Mittveck och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande format.

Antal besök: 219