SAINT GENIET. Färglitografi.

1539945. SAINT GENIET. Färglitografi.

Surrealistisk komposition med kvinna, signerad samt numrerad EA, 74x55 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 245