TORSTEN ERASMIE. Färglitografi.

1539785. TORSTEN ERASMIE. Färglitografi.

Fiskargubbar, signerad samt numrerad 72/110, daterad 2002, 24x19 cm.

Mindre ytslitage.

Torsten Erasmie (1940–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Torsten Erasmie (1940–2018)

Antal besök: 136