Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Speglar
HANDSPEGEL, tenn, Art Déco, 1930-tal.
1539720. HANDSPEGEL, tenn, Art Déco, 1930-tal.
Diameter 11,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 11,5 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
319