SOFFBORD, palisander, 1960/70-tal.

1537915. SOFFBORD, palisander, 1960/70-tal.

Rektangulär skiva, raka ben, omärkt, mått: 130x76 cm, höjd 52 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Smärre ytslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage och repor.

Antal besök: 1 823