GLASKONST 2 delar, Erik Höglund och Monica Backström, Boda, Höglund signerad, 1900-tal.

1536434. GLASKONST 2 delar, Erik Höglund och Monica Backström, Boda, Höglund signerad, 1900-tal.

höjd 21 cm och 12 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 21 cm och 12 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 432