Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
TRÄFIGURER, 2 st, Lorens Larsson.
1536403. TRÄFIGURER, 2 st, Lorens Larsson.
Höjd 18 cm, signerade.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 18 cm, signerade.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
370