FÅTÖLJER, ett par, "Mirja", Bruno Mathsson, Dux, 1900-talets slut.

1535668. FÅTÖLJER, ett par, "Mirja", Bruno Mathsson, Dux, 1900-talets slut.

På hjul, bredd 59 cm, höjd 83 cm.

Armstöd med kraftigt slitage, tygklädsel med slitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 049