BREVPRESS, lejon, porslin, Göteborgs Porslinsfabrik, 1800-tal.

1534578. BREVPRESS, lejon, porslin, Göteborgs Porslinsfabrik, 1800-tal.

Höjd 11,5 cm, längd 16 cm.

Slitage, glasyravslag samt 2 undre ej genomgående sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 cm, längd 16 cm.

Antal besök: 604