Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ISTVAN KOVACS. Lägerfest, olja på duk, signerad.
1534350. ISTVAN KOVACS. Lägerfest, olja på duk, signerad.
58 x 80 cm.
lagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 80 cm.
lagning.
Göteborgs Auktionsverk
771