Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKKRONA, med prismor, barockstil, 1900-tal.
1533929. TAKKRONA, med prismor, barockstil, 1900-tal.
Höjd 60 cm, diameter 47 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 60 cm, diameter 47 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
328