SIGNE PERSSON MELIN. KANNA, glas, grön med blå kant, signerad Bergdala SPM, 1900-tal.

1533225. SIGNE PERSSON MELIN. KANNA, glas, grön med blå kant, signerad Bergdala SPM, 1900-tal.

höjd 26 cm
Helt oanvänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 26 cm
Helt oanvänd.

Antal besök: 671