VILJO HURME. Akvarell på papper, signerad.

153290. VILJO HURME. Akvarell på papper, signerad.

Violinist. Mått 45 x 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Violinist. Mått 45 x 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 691