Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
ASSIETTER, 6 st, glas, sannolikt Svenskt Tenn Stockholm, 1900-tal.
1532577. ASSIETTER, 6 st, glas, sannolikt Svenskt Tenn Stockholm, 1900-tal.
diameter 18 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 18 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
455