ELLIS WALLIN. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 68.

153064. ELLIS WALLIN. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 68.

65 x 54 cm.

Ellis Wallin (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 54 cm.

Ellis Wallin (1888–1972)

Antal besök: 756