Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Crafoord Auktioner Stockholm
Konst
Grafik
LEONARD COHEN (1934-2016) ''Paris agen the great mouth culture oyster and cheese explanation to everyone'', signerad, 102/200, färglitografi.
1527114. LEONARD COHEN (1934-2016) ''Paris agen the great mouth culture oyster and cheese explanation to everyone'', signerad, 102/200, färglitografi.
bladmått ca 68x48 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
bladmått ca 68x48 cm.
Oramad.
Crafoord Auktioner Stockholm
2 857