URNA/BONBONJAR, Gerda Strömberg, signerad, Eda -29.

152687. URNA/BONBONJAR, Gerda Strömberg, signerad, Eda -29.

Klar kristallmassa. Höjd 25 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 733