GLAS SAMT FAT, 3-stycken, glas, Edvin Ollers, Elme glasbruk.

1526331. GLAS SAMT FAT, 3-stycken, glas, Edvin Ollers, Elme glasbruk.

Glas. Signerat. Höjd 12,5 cm
2 fat. Signerade. Diameter 15 cm.

1 fat med mindre kantnaggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas. Signerat. Höjd 12,5 cm

1 fat med mindre kantnaggar.

Antal besök: 306