SERVISDELAR, 6 delar, Keramik, "PYRO". Wilhelm Kåge för Gustavsberg, 1900-talets mitt.

1526216. SERVISDELAR, 6 delar, Keramik, "PYRO". Wilhelm Kåge för Gustavsberg, 1900-talets mitt.

2 smörpannor med underfat. Nr 49. Fat nr 50.
Fat diameter 13 cm. Smörpannor. Höjd 8,5 cm. Längd 14 cm
2 fat. Nr 30. Längd 20 cm. Bredd 11,5 cm
samt nr 39. Längd 21,5 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

samt nr 39. Längd 21,5 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 186