TILLBRINGARE, 2 stycken, Keramik, "PYRO". Wilhelm Kåge för Gustavsberg, 1900-talets mitt.

1526206. TILLBRINGARE, 2 stycken, Keramik, "PYRO". Wilhelm Kåge för Gustavsberg, 1900-talets mitt.

Nr 84. Höjd 16 cm. 0,85L
Nr 85. Höjd 17 cm. 1,20L.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 84. Höjd 16 cm. 0,85L
Nr 85. Höjd 17 cm. 1,20L.

Brukslitage.

Antal besök: 642