SERVISDELAR, 3 stycken, Keramik, "PYRO". Wilhelm Kåge för Gustavsberg, 1900-talets mitt.

1526205. SERVISDELAR, 3 stycken, Keramik, "PYRO". Wilhelm Kåge för Gustavsberg, 1900-talets mitt.

Citronpress Nr 163. Höjd 5 cm. Diameter 12,5 cm
Spilkum. Nr 97. Höjd 6,5 cm. Bredd 14 cm
Såsskål. Nr 101. Höjd 6,5 cm. Längd 15 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 314