HUNDBUR, trä, Gustaf Pettersson, 1900-tal.

1524859. HUNDBUR, trä, Gustaf Pettersson, 1900-tal.

Längd 68 cm, bredd 30 cm, höjd 34 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 278