TAKLAMPA, Art Déco. 1930-tal.

TAKLAMPA, Art Déco. 1930-tal.
152467. TAKLAMPA, Art Déco. 1930-tal.

Stomme i metall. 3 jusarmar med mintgröna glaskupor. Diameter 64, höjd 67 cm.

Smärre bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 229