1523995. BERTIL VALLIEN, fat, glas, Kosta Boda, signerad.

Klarglas med delvis folierad dekor, 22x22 cm, höjd 7 cm.

Smärre ytslitage.

Smärre ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1523995

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 141