TERRIN med lock, keramik, Gabriel, 1900-tal.

1522258. TERRIN med lock, keramik, Gabriel, 1900-tal.

höjd 25 cm, bredd 32 cm.

Lock med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 25 cm, bredd 32 cm.

Lock med nagg.

Antal besök: 211